PLANETDP // HABERLER // All I See is You'dan Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Open Road Films'in yeni All I See is You fragmanı görücüye çıktı. Kadrosunda Blake Lively'nın yanında Jason Clarke, Yvonne Strahovski, Danny Huston, Ahna O'Reilly ve Wes Chatham'ın bulunduğu, yönetmenliğini Marc Forster'ın (World War Z, Monster's Ball) yaptığı psikolojik dram 27 Ekim'de vizyona girecek.

Gina (Blake Lively) ile kocası James'ın (Jason Clarke) neredeyse mükemmel bir evlilikleri vardır. Çocukken ailesini kaybettiği araba kazasında kör olan Gina, gören gözleri olması için James'e güvenir. Bu durum tutkulu ilişkilerini daha da kuvvetlendirir. Gina, James'in tanımlamaları yardımıyla dünyayı kendi geniş hayal gücüyle görür. Gina'nın özrüne rağmen ikili, James'in sigortacı olarak çalıştığı Gina'nın ise hayatı keşfettiği yabancı bir ülke olan Tayland'ta, Bangkok şehrinde renkli bir yaşam sürer. Bu aşk dolu çiftin yaşadığı tek sıkıntı çocuk sahibi olmakta yaşadıkları zorluk gibi görünür. Fakat Gina kornea nakli olup tekrar görmeye başladığında ikilinin hayatları ve ilişkileri altüst olur. Gina artık dünyayı yeni bir merak ve bağımsızlık hissiyle görür ve bu durum James'e endişe verir. Ani bir şekilde tekrar görme yetisini kaybetmeye başlayan Gina, evliliklerinin ve hayatlarının rahatsız edici doğasının farkına varır artık.

Senaryosunu Marc Forster ve Sean Conway'in yazdığı, yönetmenliğini Marc Forster'ın yaptığı filmin yapımcılığını ForsterCraig Baumgarten, Michael Selby ve Jillian Kugler üstlenmiştir.

 

Kaynak: COMINGSOON

Yorumlar (0)