PLANETDP // HABERLER // 8 Temmuz - 15 Temmuz Sinema Gündemi

 

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

  • 4 Ağustos'ta vizyona girecek Matthew McConaughey ve Idris Elba'nın başrolünde yer aldığı The Dark Tower - Kara Kule'den yeni tanıtım fragmanı yayınlandı; 

  • 27 Temmuz 2018'de vizyona girmesi planlanan yeni Görevimiz Tehlike filminden yeni bir görsel yayınlandı; 

  • 11 Ağustos'ta vizyona girecek The Glass Castle filminden yeni fragman yayınlandı. Filmin konusu; 

Jeanette Walls çok önemli bir sırrı saklayan başarılı bir gazetecidir. Ailesi hakkında gizli tuttuğu bir geçmişe sahip olan Walls, kardeşleriyle birlikte şiddet dolu bir ailede yetişir. Son derece karizmatik bir adam olan babası aynı zamanda alkoliktir ve alkol alınca ne yapacağı tahmin edilemez, tehlikeli birine dönüşür. Annesi ise dört çocuğunun sorumluluğunu üzerine almaya yanaşmayan özgür ruhlu biridir. Böylesine kopuk bir ailede yetişen çocuklar hayatta tek başlarına mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

  • Daisy Ridley ve Tom Holland başrolündeki Chaos Walking filminin vizyon tarihi belli oldu. Film 1 Mart 2019'da vizyona girecek. Filmin konusu; 

Todd Hewitt, Prentisstown'daki son genç adamdır. Ama Prentisstown diğer kasabalara benzememektir. Çünkü orada yaşayanlar diğer herkesin düşüncelerini anında, engel olmaksızın, sonu gelmeyen 'Ses' olarak duymaktadır. Ne özel hayat var ne de sırlar. Ya da var mı? Onu büyük adam yapacak olan doğum gününe bir ay kala Todd beklemediği bir şekilde, imkansız olan tamamen sessiz bir alan bulur. Prentisstown başından beri ona yalan söylemiştir. Artık oradan kaçması gerekecektir.

  • 16 Şubat 2018'de vizyona girmesi planlanan Black Panther filminden yeni görseller yayınlandı; 

  • Başrollerinde Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine ve Gugu Mbatha-Raw gibi isimlerin yer aldığı Madeleine L'Engle'nin aynı adlı kitabından uyarlanacak A Wrinkle in Time'dan ilk görseller yayınlandı. 9 Mart 2018'de vizyona girecek film, bilim adamı olan babalarının kaybolmasının ardından onu bulmak için yolculuğa çıkan Meg Murray, dahi kardeşi Charles ve arkadaşları Calvin'in maceralarını işleyecek.

  • NetFlix'in ünlü Japon mangasının uyarlaması Death Note'tan yeni afiş yayınlandı; 

Yorumlar (1)

kayserben- 07/16/2017 02:07

ellerine sağlık sabre