PLANETDP // HABERLER // 4 Kasım - 11 Kasım Dizi Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

 

 • 8 Aralık'ta yayımlanacak The Crown'ın 2. sezonundan yeni afiş ve fragman yayımlandı; 

 

 • 1 Aralık'ta başlayacak NetFlix'in yeni dizisi Dark'tan yeni bir afiş ve fragman yayımlandı. Dizinin konusu; 

Kayıp bir çocuk... Bir yanıt bulmak için ümitsizce çabalayıp duran dört aile... Ve bu aramalar sonucunda günahları ve sırları bir bir gün yüzüne çıkan küçük bir kasaba...

 

 • HBO dizilerinden Crashing ve Divorce'un 2. sezon başlangıç tarihleri belli oldu. Her iki dizide 14 Ocak'ta yeni bölümleriyle geri dönecek.

 

 • Westworld'ün 2. sezon yayım aralığı belli oldu. Dizinin yeni sezonu 2018'in ilkbaharında yayımlanacak.

 

 • CBS'in başrolünde Alan Cumming başrolündeki yeni dizisi Instinct'ten ilk tanıtım fragmanı yayımlandı. Dizinin konusu; 

Dr. Dylan Reinhart eski bir CIA çalışanıdır. Emekli olduktan sonra yazarlık yapmakta ve bir üniversitede psikolojik davranışlar üzerine dersler vererek kendince normal bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde NYPD kapısını çalar. Ortaya çıkan bir seri katilin yakalanması için yardımı gerekmektedir ve Reinhart eski hayatına geri döner.

 

 

 • Amazon, Garth Ennis (Preacher) ve Darick Robertson'ın "The Boys" adlı çizgi romanından uyarlanacak diziye onay verdi. The Boys, kontrolden çıkan süper kahramanları yakalamak için CIA tarafından kurulan ve The Boys olarak bilinen ekibin maceralarını anlatıyor. Dizinin yapımclığını ise Seth Rogen, Evan Goldberg ve Eric Kripke üstlenecek.

 

 • Ocak ayında yayımlanacak HBO'nun yeni dizisi Mosaic'ten yeni bir fragman daha yayımlandı. Başrollerini Sharon Stone ve Garrett Hedlund'ın paylaştığı Steven Soderbergh'in yeni mini dizisi Mosaic, yıllar önce mahkemede çözüme kavuşturulduğu sanılan bir cinayeti konu alıyor.

 

 • Apple, başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon'ın yer aldığı diziye 2 sezonluk (20 bölüm) onay verdi. Henüz adı belli olmayan dizi, New York medyasındaki sabah programlarını  anlatacak. Aniston ve Witherspoon, aynı zamanda dizinin yapımcılığını üstlenecek. Dizinin senaryosunu ise Jay Carson kaleme alacak.

 

 • Showtime'dan Shameless'a yeni sezon onayı geldi. Dizi 9. sezon onayını aldı.

 

 • Doctor Who'nun 11. sezonundan yeni bir afiş yayımlandı; 

 

 • BBC ve AMC, John le Carré'nin "The Little Drummer Girl" adlı kitabını televizyona uyarlıyor. Başrolünde Florence Pugh (Lady Macbeth)'ın yer alacağı ve yönetmenliğini Park Chan-Wook (Oldboy, The Handmaiden, Sympathy For Mr Vengeance)'ın yöneteceği mini dizi, 6 bölümden oluşacak. Dizinin çekimleri 2018'in ilk aylarında başlayacak. The Little Drummer Girl, İsrail gizli haber alma teşkilatı Mossad tarafından Filistinli bir teröristi ele geçirmek için kullanılan Amerikalı bir aktrisin öyküsünü anlatıyor.

 

 • Apple, Steven Spielberg'in 1985 - 1987 yıllları arasında NBC'de yayımlanan "Amazing Stories" adlı dizisini yeniden televizyona uyarlıyor. Yine dizinin her bölümü farklı bilim-kurgu, fantezi ve korku türlerinde birbirinden ilginç hikayeleri anlatacak. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin yapımcılığını Bryan Fuller üstlenecek.

 

 • Ellen Page, Gerard Way’in yazdığı ve Gabriel Bá’nın çizdiği  "The Umbrealla Academy" adlı çizgi romandan uyarlanacak dizinin başrolünü üstlenecek. The Umbrella Acamedy, süper kahramanlardan oluşan işlevsiz bir ailenin (Şemsiye Akademisi), aykırı kişilikleri ve yetenekleri nedeniyle altüst olmuş, birbirine dargın üyelerinin babalarının gizemli ölümünü aydınlatmak için birlikte çalışmalarını anlatıyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizi Netflix'te yayımlanacak.

Yorumlar (4)

zarat- 11/11/2017 07:11 Id:293

Ellerine emeğine sağlık, bilgilendirme için teşekkürler SABRE

trhn- 11/12/2017 12:11 Id:294

Bilgilendirme icin tesekkürler.

hyasal- 11/12/2017 11:11 Id:295

iyi çalışma teşekkürler

SABRE- 11/12/2017 12:11 Id:296

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.