PLANETDP // HABERLER // 30 Eylül - 7 Ekim Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde;

 

  • Daisy Ridley ve Tom Holland başrolündeki Chaos Walking filminden ilk görsel yayınlandı. Filmin konusu;

Todd Hewitt, Prentisstown'daki son genç adamdır. Ama Prentisstown diğer kasabalara benzememektir. Çünkü orada yaşayanlar diğer herkesin düşüncelerini anında, engel olmaksızın, sonu gelmeyen 'Ses' olarak duymaktadır. Ne özel hayat var ne de sırlar. Ya da var mı? Onu büyük adam yapacak olan doğum gününe bir ay kala Todd beklemediği bir şekilde, imkansız olan tamamen sessiz bir alan bulur. Prentisstown başından beri ona yalan söylemiştir. Artık oradan kaçması gerekecektir.

 

  • 24 Kasım'da vizyona girmesi planlanan Paddington 2 filminden yeni bir afiş ve fragman yayınlandı;

 

  • 2020 yılında vizyona girmesi planlanan James Cameron yönetmenliğindeki Avatar'ın devam filmine yeni bir oyuncu daha katıldı. Kate Winslet filmde yer alacak.

 

  • 29 Aralık'ta vizyona girecek Slumber ve 13 Ekim'de vizyona girecek Only the Brave filmlerinden yeni fragmanlar yayınlandı;

 

  • Kate Winslet, Justin Timberlake, Juno Temple gibi isimlerin yer aldığı Woody Allen'ın yeni filmi Wonder Wheel'dan ilk fragman yayınlandı;

 

  • 8 Aralık'ta vizyona girecek Bruce Willis başrolündeki Death Wish filminden yeni bir afiş yayınlandı. Filmin konusu;

Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür.

 

  • Kadrosunda Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner gibi oyuncuların yer aldığı Molly's Game filminden yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Film, olimpiyatta aldığı başarısızlıktan sonra kayak sporunu bırakıp Hollywood’un elit insanları için sekiz yıl boyunca yüksek bahisli poker oyunları organize eden Molly Bloom isimli bir kadının hikayesini anlatıyor.

 

  • Keanu Reeves başrolündeki yeni bilim kurgu filmi Replicas'tan ilk fragman yayınlandı. Film, ailesini bir trafik kazasında kaybeden ve ölen ailesini geri getirmek için bilimsel çalışmalar yapan Will Foster adındaki bir bilim adamının hikayesini anlatıyor.

 

Yorumlar (3)

cypress- 10/08/2017 02:10 Id:236

Teşekkürler :)

trhn- 10/08/2017 11:10 Id:240

tesekkürler

SABRE- 10/09/2017 10:10 Id:242

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.