PLANETDP // HABERLER // 30 Aralık - 6 Ocak Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

- 11 Nisan 2018'de vizyona girecek Taxi 5 filminden ilk afiş yayınlandı; 

- NetFlix'in 19 Ocak'ta yayınlayacağı yeni filmi Step Sisters'tan ilk fragman yayınlandı. Filmin konusu; 

Siyahi bir birliğin lideri, Harvard Hukuk'ta okuma umudu tehlikeye girince ritim duygusu olmayan beyaz öğrencilerin birliğini step yarışmasına hazırlamayı kabul eder.

 

- Bruce Willis başrolündeki Death Wish filminden yeni bir afiş ve fragman yayınlandı; 

 

- Julia Roberts başrolündeki Ben is Back filminden ilk görseller yayınlandı.  Film, başı belada olan Ben Burns’ün uğursuz bir Noel arifesinde evine dönüşü, hiçbir şeyden haberi olmayan ama ihtiyatlı bir anne olan Holly Burns’ün çok geçmeden oğlunun durumunu anlaması ve hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir 24 saat yaşamalarını anlatacak.

- 18 Mayıs'ta vizyona girecek Slender Man filminden ilk afiş ve fragman yayınlandı; 

 

- Lucy Hale başrolündeki Truth or Dare filminden yeni bir afiş ve fragman yayınlandı; 

 

- 23 Şubat'ta vizyona girecek Helen Mirren ve Jason Clarke başrolündeki Winchester filminden yeni bir fragman yayınlandı. Filmin konusu; 

San Francisco'nun 80 km dışında, izole bir arazide dünyanın en lanetli evi bulunmakta. Winchester servetinin varisi Sarah Winchester tarafından inşa ettirilen ev sınır tanımıyor. Yıllarca aralıksız günde 24 saat, haftada 7 gün yapılan çılgınlık seviyesinde çalışmalarla inşa edilen ev; yedi kat ve yüzlerce odadan oluşuyor. Dışarıdan bakıldığında rahatsız bir kadının deliliği için yapılan devasa bir anıta benzemekte. Fakat Sarah evi ne kendi için ne yeğeni ne de eve davet ettiği zeki Doktor Eric Price için inşa ettiriyor. İntikam ateşiyle yanan yüzlerce hayalet için bir hapishane, hastane olması için inşa ettiriyor. Bu hayaletlerin içerisinde en korkutucu olanı ise Winchesterlarla görülecek bir hesabı olan biri.

 

- 15 Haziran'da vizyona girecek The Incredibles 2'den yeni bir afiş yayınlandı; 

- 9 Mart'ta vizyona girmesi planlanan The Strangers: Prey at Night filminden yeni bir fragman yayınlandı. Filmin konusu; 

Bir aile, bir grup akrabayla birlikte kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Bu ıssız yerleşim alanında kimse yoktur ve herkes gizemli bir şekilde götürülmüş gibidir. Bilmedikleri şey ise karanlıkta gizlenmekte olan üç maskeli psikopatın onların her hareketini izlediğidir. Bu tehlikeli üçlü, ailenin hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini test etmek için her yolu deneyecektir.

 

- Natalie Portman başrolündeki Annihilation filminden yeni bir afiş yayınlandı; 

Yorumlar (0)