PLANETDP // HABERLER // 29 Temmuz - 5 Ağustos Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

  • Javier Bardem ve Jennifer Lawrence başrolündeki Mother! filminden ilk fragman yayınlandı. 13 Ekim 2017'de vizyona girecek film, evlerine gelen davetsiz misafirler huzurlarını bozunca ilişkileri çalkalanan bir çifti temel alacak. 

  • Alicia Vikander ve James McAvoy başrolünde yer aldığı Submergence filminden ilk görsel yayınlandı. Filmin konusu; 

Afrika'nın doğu kıyısında penceresi bile olmayan bir odada tutsak olan İngiliz James More, cihadci savaşçılar tarafından esir alınmıştır. Grönland Denizinde binlerce mil uzakta bulunan Danielle Flinders ise okyanus tabanına bir denizaltı ile inmek üzeredir. Zorlu durumları sırasında ikisi de bir önceki yıldaki Noel'i düşünmektedir. Noel'de ikili bir araya gelmiş ve büyük bir romantizm yaşamıştır.

  • 1 Haziran 2018'de vizyona girmesi planlanan Deadpool 2 filminden yeni bir karakter afişi yayınlandı; 

  • Angelina Jolie yönetmenliğindeki yeni NetFlix filmi First They Killed My Father filminden ilk fragman yayınlandı. Loung Ung'ın hayatından uyarlanan film 15 Eylül'de Netflix'te yayınlanacak.

  • Michael Keaton ve Dylan O'Brien başrolündeki 15 Eylül'de vizyona girecek American Assassin filminden yeni bir afiş daha yayınlandı; 

  • Bruce Willis başrolündeki Death Wish filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin konusu; 

Başarılı bir travma cerrah olan Paul Kersey, hayatını ölüm döşeğindeki, vurulmuş, bıçaklanmış insanlarla uğraşarak geçirmektedir. Evine düzenlenen saldırı sonrası eşi ölmüş, kızı ise komada yaşam mücadelesi vermektedir. Hayatını tamamen değiştiren bu olaydan sonra Paul, mesleki yeteneğini de kullanarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür.

  • Margot Robbie ve Domhnall Gleeson'ın başrolündeki Goodbye Christopher Robin filminden yeni afiş ve fragman yayınlandı. 29 Eylül'de vizyona girecek film yazar Alan Alexander Milne'ın gündelik yaşamını ve ünlü eseri Winnie the Pooh'u esinlendiği oğlu Christopher Robin Milne'i anlatıyor.

Uluslararası sanat simsarı Ron Hall'ın iş hayatındaki başarısı evlilik hayatındaki mutsuzlukla tamamen çapraz ilerlemektedir. İş başarısıının yanı sıra evliliğini de kurtarmak isteyen simsar bu uğurda tehlikeli bir evsizle arkadaş olmak durumunda kalacaktır. Karısının rüyaları ve hayalleri ile bu yola giren adamla birlikte karısının ve evsiz arkadaşının da hayatı tepetaklak olacak ve yeniden şekillenecektir.

 

Yorumlar (0)