PLANETDP // HABERLER // 28 Ekim - 4 Kasım Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

 

 

  • James McAvoy ve Alicia Vikander başrolündeki Submergence filminden yeni bir afiş yayınlandı. Filmin konusu; 

Afrika'nın doğu kıyısında penceresi bile olmayan bir odada tutsak olan İngiliz James More, cihadci savaşçılar tarafından esir alınmıştır. Grönland Denizinde binlerce mil uzakta bulunan Danielle Flinders ise okyanus tabanına bir denizaltı ile inmek üzeredir. Zorlu durumları sırasında ikisi de bir önceki yıldaki Noel'i düşünmektedir. Noel'de ikili bir araya gelmiş ve büyük bir romantizm yaşamıştır.

 

  • Joe Cole başrolündeki A Prayer Before Dawn filminden yeni fragman yayınlandı. Billy Moore’un gerçek yaşam öyküsünün anlatıldığı filmde, Moore'un gençlik yıllarında, Tayland’da girdiği belalı bir hapishanede, Muay Thai boks müsabakaları ile hayatta kalabilme hikayesi anlatılıyor.

 

  • 17 Kasım'da vizyona girecek Wonder filminden yeni afiş yayınlandı. Dram türündeki Wonder, ilk eğitim öğrenimini 10 yaşına kadar evinde annesi tarafından aldıktan sonra, orta okula gitmesi gereken Treacher Collins Sendromlu küçük çocuk Auggie Pullman'ın hikayesini ele alıyor. 

 

 

  • 17 Kasım'da vizyona girecek Justice League filminden yeni bir afiş daha yayınlandı; 

 

  • Joseph Gordon-Levitt başrolünde yeni bir film geliyor. Oyuncu yönetmenliğini Patrick Vollrath'ın yapacapı "7500" adlı filmin başrolünü üstlenecek. Film, teroristlerce kaçırılan bir uçağın yardımcı pilotu olan Tobias Ellis'in hayatta kalma mücadelesini anlatacak.

 

  • Jessica Chastain başrolündeki Molly's Game filminden yeni bir afiş yayınlandı. Film, olimpiyatta aldığı başarısızlıktan sonra kayak sporunu bırakıp Hollywood’un elit insanları için sekiz yıl boyunca yüksek bahisli poker oyunları organize eden Molly Bloom isimli bir kadının hikayesini anlatıyor.

 

  • Margot Robbie, Robert Munsch'ın "The Paper Bag Princess" adlı çocuk kitabından uyarlanacak filmin başrolünü üstlenecek. Filmin yönetmenliği ise Elizabeth Banks üstlenecek.

 

 

  • Margot Robbie başrolündeki I, Tonya filminden yeni bir afiş ve tanıtım fragmanı yayınlandı; 

 

Yorumlar (1)

bettikli- 11/05/2017 12:11

Teşekkürler SABRE