PLANETDP // HABERLER // 28 Ekim - 4 Kasım Anime Gündemi


Hafta içerisinde yaşanan önemli gelişmeler şu şekilde;
 

2018 Kış Animeleri:

 • Saiki Kusuo no Ψ-nan animesinin 2. sezonu için yeni bir görsel paylaşıldı. (Stüdyo: J.C.Staff, Egg Firm)

  Resimde Kusuo Saiki ve Touma Akechi karakterlerini görüyoruz.


  Yazı: Dehşet saçan kötü adam sıfatı... kim bu yahu?
   

 • Wit Studio'nun Romantik, Seinen türlerindeki anime uyarlaması Koi wa Ameagari no You ni için afiş ve uzun fragman paylaşıldı. Fragmanda animenin kapanış parçası olacak şarkıyı duyuyoruz.
  Konusu:
  Akira Tachibana, 17 yaşında içine kapanık bir lise öğrencisidir. Akira, bunu gizlese de yarı zamanlı çalıştığı aile restoranının 45 yaşındaki yöneticisi Masami Kondou'ya karşı hisler beslemektedir.
   

 • Yowamushi Pedal animesinin 4. sezonu olacak Yowamushi Pedal Glory Line serisi için ilk fragman paylaşıldı. (Stüdyo: TMS Entertainment)


   

 • Shounen Jump'ın eski mangalarından biri olan Houshin Engi tekrar animeye uyarlanıyor. Adı Hakyuu Houshin Engi olacak seri için fragman, afiş ve yayın tarihi gibi ayrıntılar paylaşıldı. Animasyonunu C-Station'un üstlendiği seri, Ocak ayında başlayacak. Aynı mangadan Studio Deen tarafından uyarlanan 26 bölümlük 99 yapımı bir seri olduğunu da ekleyelim.


  Karakter görselleri için...

   

 • Killing Bites serisi için ilk fragman ve karakter görselleri paylaşıldı. (Stüdyo: LIDENFILMS)


  Karakter görselleri için...

   

Diğer Animeler:

 • Yüzme konulu Free! animesi 2018 yılının yaz döneminde yayımlanacak yeni bir sezonun haberini verdi. Habere git.

Live Action:

 • Baharda yeni uyarlamasıyla ekranlara gelecek olan Galaktik Kahramanların Efsanesi serisi, Çin menşeili Jiaxuan Global Pictures'ın başını çektiği "live action" üçlemesiyle de beyaz perdede boy gösterecek. Habere git.
 • Boku dake ga Inai Machi (ERASED) mangası, yakın zamnda çıkan animesinden sonra şimdi de Netflix tarafından diziye uyarlanıyor. Dizinin afişi yayınlandı ve yayın tarihi açıklandı. Buna göre, 190 ülkede izlenebilir olacak dizi 15 Aralık tarihinde yayınlanacak.


   

 • 2008 yılında Ga-Rei: Zero animesine ilham kaynağı olan Ga-Rei mangası, diziye uyarlanıyor. Henüz ayrıntılar açıklanmamış olsa da Thor: Ragnarok yazarlarından Craig KyleHajime Segawa'nın mangasına dayalı olacak dizinin senaryosu üstünde çalıştığını açıkladı.

Yorumlar (0)