PLANETDP // HABERLER // 23 Eylül - 30 Eylül Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

  • 22 Aralık'ta vizyona girecek Pitch Perfect 3 filminden yeni bir afiş ve tanıtım fragmanı yayınlandı; 

  • Natalie Portman başrolündeki Annihilation filminden ilk görsel ve fragman yayınlandı. Jeff VanderMeer'ın Southern Reach adlı roman üçlemesinin ilk kitabı Annihilation'dan uyarlanacak film, bir biyologun fizik kurallarının geçerli olmadığı bir yere yaptığı tehlikeli ve gizli yolculuğunu anlatacak.

  • 2018'in mart ayında vizyona girmesi planlanan Pacific Rim: Uprising filminden yeni karakter afişleri yayınlandı; 

  • Leonardo DiCaprio başrolünde yeni bir film geliyor. Oyuncu  Amerika Birleşik Devletleri'nin 26. başkanı olan Teddy Roosevelt'in hayatının anlatılacağı filmde başrol oyanayacak. Filmin yönetmenliğini Martin Scorsese üstlenecek.

  • Başrollerinde J. K. Simmons ve Julie Delpy'nin yer aldığı The Bachelors filminden ilk fragman ve afiş yayınlandı. Film bir baba ve  17 yaşındaki oğlunun küçük bir kasabadan Los Angeles'a taşınmasının ardından  yaşanan olayları anlatıyor.

  • Ubisoft’un "Tom Clancy’s The Division" oyunu beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin başrollerini Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain paylaşacak. Filmin yönetmenliğini Stephen Gaghan üstlenecek.

  • Owen Wilson ve Ed Helms başrolündeki Father Figures filminden yeni bir fragman yayınlandı. Filmin konusu; 

Peter ve Kyle Reynolds, eksantrik anneleri tarafından babalarının onlar küçükken öldüğüne inandırdığı iki erkek kardeştir. Bunun bir yalan olduğunu ortaya çıkardıklarında, gerçek babalarını bulmak için yola koyulurlar ve anneleri hakkında bilmek isteyeceklerinden fazlasını öğrenirler.

  • Ethan Hawke, yönetmenliğini Brian Smrz'ın yapacağı "24 Hours to Live" adlı filmde başrol oynayacak. Film, son işi sırasında öldürülen ve patronu tarafından kısa bir süreliğine hayata döndürülen bir suikastçinin yarım kalan borçlarını ödeme çabasını konu alacak.

Yorumlar (3)

trhn- 10/01/2017 12:10

tesekkürler

Uzunserdar- 10/01/2017 12:10

Eline sağlık teşekkürler.

SABRE- 10/01/2017 04:10

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. :)