PLANETDP // HABERLER // 2 Aralık - 9 Aralık Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

 

 

  • 6 Nisan'da vizyona girecek The Leisure Seeker filminden yeni bir afiş yayınlandı. Filmin konusu; 

Doktorların tükenmez telkinlerinden ve çocuklarının dinmeyen ilgisinden bunalan Ella ile John, karavanlarına atlayıp evden uzaklaşmaya karar verirler. Dikkatini kolayca kaybeden John Alzheimer hastasıdır, Ella ise kanser. Yine de, “Dinlence Peşinde” adını verdikleri karavanla Boston’dan Key West’e doğru yola düşerler; geçtikleri yerlerde hayata ve birbirlerine olan tutkularını yeniden keşfederler.

 

  • 13 Nisan'da vizyona girecek Yeni Mutantlar filminden yeni bir afiş yayınlandı. Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Yeni Mutantlar, Charles Xavier'in okulunun ilk mezunlarını konu edinecek.

 

  • Julia Roberts ve Lucas Hedges başrolünde yeni bir film geliyor. Ben Is Back adında olacak film, başı belada olan Ben Burns’ün uğursuz bir Noel arifesinde evine dönüşü, hiçbir şeyden haberi olmayan ama ihtiyatlı bir anne olan Holly Burns’ün çok geçmeden oğlunun durumunu anlaması ve hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir 24 saat yaşamalarını anlatacak.

 

  • Mary Elizabeth Winstead, başrolünde Aaron Paul'un yer aldığı "The Parts You Lose" adlı filmin kadrosuna katıldı. Film, 8 yaşındaki Wesley adındaki duyma engelli bir çocuğun Kuzey Dakota’da yer alan küçük bir kasabada yaralı ve çok tehlikeli bir kaçakla yollarının kesişmesini anlatıyor.

 

  • Fox, The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında)'ın  yazarı John Green'in son romanı "Turtles All the Way Down'ı beyazperdeye uyarlayacak. Film, Obsesif-kompülsif bozukluğu olan 16 yaşındaki Aza Holmes'ın hikayesini merkezine alıyor.

 

  • Bradley Cooper ve Lady Gaga başrolündeki A Star Is Born filminden yeni görsel yayınlandı. Film, ünlü bir oyuncunun genç bir şarkıcı keşfedip ünlendirmesini, kadın yükselişe geçerken adamın kariyerinin yaşlılık ve alkol bağımlılığı yüzünden düşüşe geçmesini anlatacak. 

 

  • James Franco, Lisa Rogak'ın "A Boy Named Shel" adlı kitabından uyarlanacak filmin başrolünü üstlenecek. Film, çocuk kitapları yazarı Shel Silverstein'in hayatını anlatacak. Franco, aynı zamanda filmin yönetmenliğini yapacak.

 

  • 22 Haziran'da vizyona girmesi planlanan Ocean's Eight filminden yeni görsel yayınlandı; 

 

  • 2 Kasım 2018'de vizyona girmesi planlanan X-Men: Dark Phoenix filminden ilk görseller yayınlandı; 

 

 


 

Yorumlar (1)

metingunay- 12/10/2017 10:12

Teşekkürler