PLANETDP // HABERLER // 11 Kasım - 18 Kasım Sinema Gündemi

Hafta içerisinde gelişen önemli gelişmeler şu şekilde; 

 

 • Margot Robbie, Vaughn Stein'in hem yazıp hem de yönettiği "Terminal" adlı filmde başrolde yer alacak. Film, iki tetikçinin, ölümcül bir hastalığa yakalanmış bir öğretmenin, esrarengiz bir kapıcının ve meraklı bir garsonun kesişen hayatlarını anlatıyor. 

 

Gösteri dünyasının ünlü ismi, P.T. Barnum'un hayat hikayesinden uyarlanan film, Barnum'un kurucusu olduğu Ringling Bros. ve Barnum & Bailey Circus sirklerinin turneleri ve gösteri dünyasındaki yerini beyazperdeye taşıyor. 

 

 • Sony, Spider-Man spinoffu olacak Morbius the Living Vampire filmini çekeceğini duyurdu. Filmin senaryosunu Power Rangers yazarları Burk Sharpless ve Matt Sazama yazacak.

 

 • Christian Bale başrolündeki 29 Aralık'ta vizyona girecek Hostiles filminden yeni bir afiş yayınlandı. Film, 1890’lıların Amerika’sında, New Mexico’dan Montana topraklarına ailesiyle birlikte geri dönmek isteyen Cheyenne savaş şefi ve onlara eşlik etmeyi kabul eden efsanevi Ordu kaptanın, yol öyküsnü ve yol boyu karşılaştıkları zorlu süreci ele almaktadır.

 

 • Zendaya, Karin Tanabe'nin "The Gilded Years" adlı romanından uyarlanarlacak "A White Lie" adlı filminin başrolünü üstlenecek. Reese Witherspoon'ın yapımcı olarak yer alacağı film, Vassar College'ten mezun olan ilk Afro-Amerikan kişi olan Anita Hemmings'in gerçek hikayesini anlatacak.

 

 • 29 Aralık'ta vizyona girecek Father Figures filminden yeni bir afiş yayınlandı. Filmin konusu; 

Peter ve Kyle Reynolds, eksantrik anneleri tarafından babalarının onlar küçükken öldüğüne inandırdığı iki erkek kardeştir. Bunun bir yalan olduğunu ortaya çıkardıklarında, gerçek babalarını bulmak için yola koyulurlar ve anneleri hakkında bilmek isteyeceklerinden fazlasını öğrenirler.

 

 

 • Shigeru Miyamoto tarafından yaratılan ve Nintendo'nun çıkardığı "Super Mario" oyunun filmi geliyor. Illumination Entertainment, Nintendo ile "Super  Mario" animasyon filmi için görüşmelere başladı.

 

 • Taraji P. Henson, başrolünde Mel Gibson'ın yer aldığı 2000 yapımı What Women Want'ın (Kadınlar Ne İster) yeniden çevrimi olan "What Men Want" (Erkekler Ne İster) adlı filmde başrolü üstlenecek. Film, 11 Ocak 2019'da vizyona girecek.

 

 • 1 Haziran'da vizyona girecek Deadpool 2'den ilk fragman yayınlandı; 

 

 • Emily Blunt başrolündeki A Quiet Place filminden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı; 

 

 • Frank Grillo ve Mel Gibson, Joe Carnahan’ın yazıp yöneteceği "Boss Level"  adlı filmin kadrosuna katıldı. Film, özel kuvvetlerden emekliye ayrılmış bir adamın ölüp dirildiği bir kısır döngüye hapsolmasını, buna neden olan kişiyi bulma çabalarını konu alacak.

 

 

 

 • X-Men Evreni'nin yeni filmi belli oldu. Fox, Marvel çizgi roman karakteri Multiple Man'i beyazperdeye uyarlayacağını, başrolde James Franco'nun yer alacağını duyurdu. Senaryosunu Wonder Woman yazarı Alan Heinberg'in yazacağı filmin yapımcılığını Simon Kinberg ve Genre Film şirketi ile Franco'nun, Vincent Jolivette ve kardeşi Dave Franco ile birlikte yönettiği Franco ve Ramona Films yapacak.

 

 • Dwayne Johnson başrolündeki Rampage filminden ilk afiş ve fragman yayınlandı; 

 

- 8 Aralık'ta vizyona girecek Mark Wahlberg ve Michelle Williams başrolündeki All the Money in the World filminden yeni bir afiş yayınlandı. Filmin konusu; 

David Scarpa tarafından Painfully Rich: the Outrageous Fortunes and Misfortunes of the Heirs of J. Paul Getty kitabından sinemaya uyarlanan All The Money In The World, petrol milyoneri John Paul Getty'nin torununun 1973'te kaçırılması ve büyükbabanın torununu kurtarmak için pek de para ödemek istemediği ilginç hikâyeyi konu alıyor.

 

 • The Incredibles'ın devam filmi olan The Incredibles 2 filminden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı; 

 


 

Yorumlar (0)